Обновеното Алисон Менувачи

Обновеното Алисон Пренос, лого колекции, Делови & услуга достапна.

Ние нудиме изградена Алисон преноси на располагање од Тешки, среден должност, и светлината должност. Ние, исто така, нови акции, користени и повторно изграден модели во нашиот магацин подготвени да брод од денес кога ќе се јавите. Јавете се сега за да зборува со професионалец кој може да ви помогне со било какви прашања може да имате и те води во процесот на купување. Со години на работно искуство, нашиот тим може брзо да се анализира и да дознаам што ви треба за да можеме да ги добие за вас, како е можно поскоро. Контактирајте ја нашата експерти денес.

Што го прави нашето повторно воспоставени од фабриката за пренос Алисон ™ различен од другите Rebuilds е истото што го прави оригинален Алисон целосно автоматски менувач уникатна. Таа започнува со нашата немилосрдните посветеност на квалитетот и игра во нашата способност да се донесе што пренос врати во живот користат исклучиво вистински Алисон делови и нашите фабричките спецификации. Никој не ви се приближува до сосема нов. И никој не знае на Алисон, како Про Опрема и пренос.

Нашата бескрајна посветеност на квалитет и иновации управувано развој на Алисон како водечки производител на целосно автоматски менувачи. Ние не го заборавиле зошто луѓето се потпираат на Алисон, и дека истата филозофија се раѓа со секој ReTran.

transmission warranty

Преноси нови или обновени од страна на Про Опрема и покриени со една година, неограничен гаранција километражата. *види гаранција. Сите други гаранции кои се на производителот.