Rindërtuar Rockwell Dallimet

I ri, përdorura dhe të rindërtuar Rockwell bosht diferenciale boshte e gatshme për anije të gjithë botën!

Ne aksioneve të gjitha modelet Rockwell diferencial:

Rindërtuar diferencial RockwellPërfshirë Rockwell kamion dhe pajisjeve dallime nga boshtet tandem makinë, front rri bosht të diferencave të vetme aks, duke përfshirë re, përdorura dhe të rindërtuar boshte bosht diferenciale e gatshme për anije të gjithë botën! We also buy and sell Rockwell differentials and Rockwell differential cores in need of rebuilding. Ne gjithashtu blerjen e pjesëve për inventar. Ne aksioneve ndonjë pjesë Rockwell diferenciale dyqani juaj mund të kenë nevojë për të rindërtuar njësi të tilla si shpejton, rastet, vula, gaskets dhe mjeteve bartin; e madhe për në autostradë, off autostradë, industrial, bujqësor, ndërtim, minierave dhe prerjet.

Buy Rebuilt Rockwell Differentials and Rockwell truck equipment at a warehouse discount price.

Ne jemi pjesë e tua kamion detyrë e rëndë dhe pajisje dyqan super. Nëse keni nevojë për 10 artikuj për të rindërtuar njësisë tuaj, të bëjë një telefonatë, sepse ne të gjithë aksioneve. SAME DAY SHIPPING. Pro Gear ka qenë e dhënë me cilësi për më shumë se 20 vjet. Përveç inventar tonë të madh të gatshëm për të anijes këmbimit Rebuilt Rockwell dallime, ne gjithashtu ofrojmë një Kryeministrin rindërtimin shërbim të bosht tuaj Diferenciale. We will be happy to help you locate the Rockwell differential you need as well as free expert advice on service and repair. Na kontaktoni sot për të folur me një ekspert diferencial.

Çdo Rockwell Aplikimi Nga Off Road To OTR:

Për linjës barrë dhe aplikimet Ofrimit Qyteti, ARVINMERITOR ofron një gamë të plotë të boshteve tandem me makinë nga 34,000 lbs. në 50,000 lbs. gjigant. MERITOR Tandem boshtet janë ndërtuar për të trajtuar ngarkesa të rënda ndërsa ndihmon për të reduktuar mirëmbajtjen dhe shpenzimet operative. ARVINMERITOR ofron zgjedhjen më të gjerë të raporteve bosht me disponueshmërinë e raporteve të shpejtë për ekonomi më të mirë të karburantit. dhe, kur tandems tag janë të nevojshme për shpërndarjen e ngarkesës, ARVINMERITOR mund porosi të përshtaten pothuajse çdo aplikim.

Dizajni i fundit ARVINMERITOR MT-40-143MA-N është projektuar për të eliminuar praktikisht dridhje në tërë drivetrain. Këto boshtet janë engineered me një transportues pasme shfaqur dizajne Amboid veshje sigurimin pozicionuar lart-centerline e drive ingranazhit. Ky pozicionim zvogëlon në mënyrë të konsiderueshme ndër-bosht DRIVELINE plogështi të cilat, nga ana e tij, minimizon DRIVELINE dridhje për ndërtimin dhe refuzojnë aplikacionet, ARVINMERITOR ofron një gamë të plotë të vetme-reduktimit boshteve tandem me makinë nga 34,000 lbs. në 50,000 lbs.

GAWR dhe dy-reduktimit boshtet nga 52,000 lbs. në 70,000 lbs. gjigant. Me gamë të gjerë të raporteve në dispozicion, dhe raportet shpejtë bosht për të përmirësuar ekonominë e karburantit, Nuk është çudi që e ndërtimit Meritor dhe refuzojnë boshtet janë spec'd më të zakonshëm në industrinë e. Për shkak se automjetet në prerjet dhe minierave profesione të shpesh janë të nevojshme për të çoj ngarkesa jashtëzakonisht të rënda, ARVINMERITOR ofron një shumëllojshmëri të gjerë të vetme-reduktimit boshteve tandem përzënë me bosht bruto vlerësim peshe (gjigant) kapacitetet nga 40,000 lbs. në 70,000 lbs

Check Out Online jonë Truck Parts Store

Transmission

Transmissions

Transfer Case

Rastet e transferimit

Driveshaft

Drive Shafts

truck axles

kamion boshtet

truck pto

PTOs kamion

truck differentials

dallime

Transmission parts

pjesëve të transmetimit

Differential Parts

Pjesë diferenciale

Transfer Case Parts

Transferimi Pjesë Case

pto parts

Pjesë PTO

transmission warranty

dallime, Transmissions, Rastet e transferimit & PTOs janë të reja dhe rindërtuar nga Pro Gear dhe i mbuluar me një një vit, garanci të pakufizuar largësi. *Shih garanci. Të gjitha garancitë e tjera janë se nga prodhuesi.